Wstąp do RN

Wstąp do nas!

Oficjalna strona  Ruchu Narodowego -      www.ruchnarodowy.net

--------------------------------------------------------------------------------------

WPŁATA CZŁONKOWSKA

Ruch Narodowy

00-666 Warszawa  ul. Noakowskiego 10 lok.12

Nr. rachunku bankowego

81 1020 1026 0000 1802 0256 405


Tytuł przelewu:   "Darowizna na RN"


UWAGA - po intrnecie krążą fałszywe nr konta.
Proszę o szczególną uwagę i bezwzględnie wysyłanie przelewów na powyższy nr konta.

Do pobrania:
Deklaracja członkowska   Ankieta personalna  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruch Narodowy jest nową inicjatywą społeczno-polityczną powołaną przez największe organizacje narodowe w 2012 r. po Marszu Niepodległości. Kontynuując wcześniejsze pozytywne doświadczenia współpracy Młodzieży Wszechpolskiej i Obozu Narodowo-Radykalnego pod patronatem Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych rozwijamy ogólnopolską sieć środowisk i organizacji nawiązujących do patriotycznych tradycji. Wspólną pracą społeczną i bezkompromisową postawą ideową zmierzamy do przywrócenia obozowi narodowemu należnej roli w życiu publicznym.

 

Początki polskiego ruchu narodowego sięgają lat dziewięćdziesiątych XIX wieku. Narodowcy, z Romanem Dmowskim na czele, mieli ogromny wkład w budowanie świadomości narodowej pod zaborami, w odzyskanie przez Polskę niepodległości, w kształtowanie życia politycznego II RP i w walkę z najeźdźcami w trakcie II wojny światowej i po niej.

W III RP ta bogata tradycja zobowiązuje nas do walki o suwerenność kraju, o naprawę polityczną i gospodarczą zawłaszczonego państwa, o obronę wolności jego obywateli i o realizację w sferze kultury i polityki tradycyjnych wartości, dzięki którym niegdyś Rzeczpospolita była wielka.